W ramach naszej witryny stosujemy cookies oraz geolokalizujemy i identyfikujemy Twoje urządzenie w celu statystycznym oraz świadczenia usług w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z Naszej witryny oznacza, że akceptujesz te zasady.

- AKCEPTUJE, ZAMKNIJ TO OKNO -


 Nasze usługi on-line - "Jabłoński KOMPUTERY" - SERWIS KOMPUTERÓW I ELEKTRONIKI - Oficjalna strona marki w Rypinie.

Nasze usługi on-line


Powyższy materiał należy do Intel® Technology Provider Program i został umieszczony zgodnie z umową z J.K. - ITP: 301318278

 

W tej kategorii zamieściliśmy wszystkie standardowe usługi jakie oferujemy w naszym serwisie.

 

♦ Jeśli chcesz zamówić usługę z dojazdem do Ciebie zakup wraz z usługami ofertę "Dojazd do klienta na terenie Rypina".

 

♦ Jeśli chcesz byśmy usługę wykonali u Nas w serwisie i zamierzasz przywieść nam Twój sprzęt, po prostu kup usługi i przytransportuj urządzenia do Nas w ciągu 5 dni roboczych.

 

♦ Jeśli chcesz byśmy odebrali Twoje urządzenie, naprawili je u Nas w serwisie i odesłali do Ciebie. Zakup dodatkowo ofertę "Transport do serwisu Twojego urządzenia". A My wyślemy kuriera po twój sprzęt (NIE ZAPOMNIJ W TEJ OPCJI ZAPAKOWAĆ TWOJEGO URZĄDZENIA W KARTON I USZTYWNIĆ GO).

 

 

PAMIĘTAJ ! - Ceny naszych usług zakupionych on-line są tańsze niż te same usługi zakupione w naszym lokalnym sklepie. Warto więc kupować on-line na tej stronie.

 

 

WAŻNE - Wszystkie aktualne ceny wynikają z braku kompetencji i złych decyzji ekonomicznych Rządu Polskiego. Wynika to z wysokości inflacji, podatków, składek na ZUS, kosztów energii elektrycznej oraz ceny chemii serwisowej.